Załóż bloga Zaloguj siędom

29 Cze, 2017

Rynek mieszkaniowy we Wrocławiu

Kategoria główna — Autor dom @ 11:36

Rynek mieszkaniowy we Wrocławiu

Co jak co, ale Wrocław nie należy do wyjątków - czyli jak każde duże polskie miasto, jest pełno firm deweloperskich, które w dalszym ciągu projektują i budują budynki mieszkalne. Warto zastanowić się nieco nad wrocławskim rynkiem mieszkaniowym. Co jest szczególnie istotne jeżeli chodzi o wrocławskie mieszkania? Na co warto zwrócić szczególną uwagę, jeżeli będziemy rozglądali się za mieszkaniem?

Gdzie kupić mieszkanie i dlaczego?

No cóż, z całą pewnością bezpieczeństwo jest bardzo istotne. Generalnie Wrocław jest bezpiecznym miastem, ale jakby nie patrzeć, każda metropolia ma lepsze i gorsze strony. Bardzo ważne jest to, abyśmy nie pluli sobie potem w brodę, że kupiliśmy mieszkanie w może nie tyle patologicznej okolicy, co po prostu takiej, w której faktycznie mieszka sporo osób, które już dawno powinny wylądować w więzieniu. Albo na przymusowym odwyku. Tragedią polskich miast jest niestety to, iż często jest sporo patologii w centrum - gdzie znajduje się sporo publicznych mieszkań, w których siłą rzeczy "składowani są" najmniej lubiani mieszkańcy.

Umiejscowienie mieszkania

Ciężko nie zauważyć również tego, że nasze mieszkanie nie powinno być zlokalizowane na terenie zalewowym. Powodzie zdarzają się we Wrocławiu częściej niż w innych częściach naszego kraju. Pewnie każdy słyszał o powodzi w 1997 roku, kilka lat temu również było nieciekawie w stolicy Dolnego Śląska. W naszym interesie jest niewątpliwie to, aby nie kupować nieruchomości, której grozi zalanie. Często nie przewidzimy wszystkiego, deweloperzy też nie mówią nam wszystkiego, ale jednak trzeba uważać, chyba każdy się z tym zgodzi.

Trzeba docenić Promenady Wrocławskie - czyli unikalną inwestycję deweloperską, dzięki której będziemy mogli żyć komfortowo, bezpiecznie, będziemy mogli cieszyć się wspaniałym widokiem na Odrę. Jednocześnie nie trzeba obawiać się o to, iż będziemy bardzo dużo czasu spędzali w komunikacji miejskiej albo w aucie, bo mówimy o okolicy oddalonej od Rynku o 3 kilometry. Lokalizacja mieszkania jest zawsze ważna, wpływa ona mocno na komfort naszego życia.

Zobacz: https://promenadywroclawskie.pl/

 


komentarze


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
 authimage

Powered by LifeType

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.